05.12.2017 р. до слухачів Державної реабілітаційної установи "Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас" на запрошення координатора проекту Українського розмовного клубу «Файно» Oksana Muravleva завітав Володимир Швєцов. Він ознайомив слухачів з одним з видів йоги - Сахаджа-йогою. Володимир всіх присутніх вразив грою на сопілці і виконанням пісні на мові санскриту. Існує повір’я, що школа самодіагностики приносить вдачу. Сподіваємося, що заняття сахаджа - йогою принесе радісну вдачу і слухачам нашого Центру.

3 грудня – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ. В гості до слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» завітали представники 4 освітнього округу. Учні загальноосвітніх шкіл №1, 23, 33, 13, 31, 20, 6 м. Краматорська підготували концертну програму для людей з інвалідністю в рамках проекту «Шлях добра».

4 грудня 2017 р. з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю до Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» завітала Konshina Maria. Під час концертної програми Марія привітала слухачів Центру, подарувала чудові вірші глядачам і наголосила, що щиро пишається знайомством з працівниками і слухачами. Працівники Центру висловлюють подяку нашому другу Марії Коньшиній за подарунки і солодощі.

Дякуємо за солодощі до Дня подолання Alla Kusch, за тепле відношення і співпрацю з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

Команда слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»- «МИ-РІВНІ» взяла участь у II РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕГРОВАНОМУ ФЕСТИВАЛІ КУЛЬТУРИ Й СПОРТУ «РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ» серед людей з інвалідністю.