14 грудня 2017 року о 16-00 в «Авангард Холі», Сад Бернацького м. Краматорськ, вперше відбудеться унікальна культурна подія, яка стане візитною карткою міста - Інклюзивний Бал «Країна Надії – 2017».

 

Захід проводиться за ініціативи Державної реабілітаційної Установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» за підтримки Голови Краматорської міської ради Андрія Панкова. 
Інклюзивний бал пройде під патронатом Народного депутата України Максима Єфімова. 
В 2017 році ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» відзначає 10-річний ювілей. За ці роки було досягнуто багато великих успіхів та звершень. 
Центр займається впровадженням в суспільну свідомість ідеї рівних прав і можливостей для людей з інвалідністю. Проведення такого соціально - значущого заходу буде сприяти поширенню цих ідей в нашому місті та регіоні і дозволить зміцнити позитивний імідж осіб з інвалідністю в громадській думці і сприяти їх активній інтеграції в життя сучасного суспільства.

Запрошуємо Вас стати учасниками цього прекрасного і неординарного заходу. Очікується велика кількість журналістів, представників теле - і радіокомпанії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити