14 грудня 2017 року о 16-00 в «Авангард Холі», Сад Бернацького м. Краматорськ, вперше відбудеться унікальна культурна подія, яка стане візитною карткою міста - Інклюзивний Бал «Країна Надії – 2017».

Слухачі і адміністрація сайту вітають З Днем народження директора ДРУ "Донбас" Фоміну Світлану Олександрівну і бажають нехай у Вашому житті відбуваються тільки найпрекрасніші події і моменти, зустрічаються тільки найкращі люди, виконуються найзаповітніші мрії і бажання. Нехай Ваш будинок буде затишним теплим гніздечком, в якому оселяться віра, надія і любов, а всі негаразди, печалі і проблеми назавжди забудуть до нього дорогу!

Святковий прощальний обід для учасниць VІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень - 2017» був організований у ДРУЦКРОІ «Донбас». Було сказано багато теплих слів на адресу директора Світлани Фоміної і колективу Центру. В знак подяки від учасниць були подаровані квіти. П’ять днів проминули непомітно. Будемо згадувати всіх Вас, шановні красуні, добрими спогадами, вже сумуємо за Вами.

Слухачі мали змогу сфотографуватися з переможницею VІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень - 2017» Альоною Мороз на фоні чудової патріотичної фотозони ДРУЦКРОІ "Донбас" (1 поверх)!