Друк
Категорія: Життя ДМЦПРІ
Перегляди: 90

Команда слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»- «МИ-РІВНІ» взяла участь у II РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕГРОВАНОМУ ФЕСТИВАЛІ КУЛЬТУРИ Й СПОРТУ «РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ» серед людей з інвалідністю. 

30.11.2017 р. культурна частина фестивалю пройшла в актовій залі факультету ПТПО ДВНЗ «Донбаського державного педагогічного університету» м. Слов’янська. 
Взяли участь у творчій частині фестивалю 10 команд: «Ми –рівні» (Краматорськ), ЗОШ №23 (Слов’янськ) , Сум ДПУ, ансамбль НУВГП, «Оберіг» (Слов’янськ) , «Валенсія» (Слов’янськ), «SOS» (Слов’янськ), «Дотик» (Слов’янськ), «Амалла» (Слов’янськ), «Відродження» (Слов’янськ). 
Команда слухачів ДРУ ЦКРОІ «Донбас» «Ми-рівні» виступили в культурній частині фестивалю за всіма категоріями:
1. Танці на візках: Тетяна Бобровська, Сергій Бобровський, Олена Кравченко. 
2. Вокальна творчість: Ганна Зайцева. 
3. Жестовій спів: Анжела Шульгіна .
4. Колективний спів: Тетяна Літвіненко , Вікторія Рашевська .
5. Музично-виконавська творчість: Олександр Черноруцький
6. Поетичний твір: Ірина Захарова. 
7. Художньо-прикладна творчість:
А) Трикотажні кольє у виконанні слухачів Центру.
Б) Творчі картини Оксани Васютинської , написані в різних техніках (з використанням бісеру, тканини, фарбів, стрічок).
Концерт був яскравий і різноманітний, слухачі виступили гідно і отримали призові місця, подяки, кубки і солодкі призи.24131126 1980483178833836 3037670888897620326 n
Підготували команду до творчого виступу: спеціаліст I категорії ДРЦ «Іваспорт» Іван Головенко, культорганізатор ДРУ ЦКРОІ «Донбас» Ганна Кіслова, перекладач жестової мови Катерина Бородай. 
Висловлюємо щиру подяку ДИРЕКТОРУ ДРУ ЦКРОІ «Донбас» Світлані Фоміній за можливість безперешкодно добратися на спеціалізованому транспорті до міста Слов’янська. 
Висловлюємо подяку організаторам фестивалю «Разом ми зможемо більше» за запрошення до участі, за толерантне відношення до людей з інвалідністю, увагу і чуйне відношення студентської молоді; за можливість розкрити таланти і здібності, поділитися позитивними емоціями, розширити круг спілкування. Особлива подяка волонтерам серед студентської молоді, які допомагали людям з інвалідністю на візках піднятися на 2 поверх до концертної зали. Сподіваємося, що при проведенні III РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕГРОВАНОГО ФЕСТИВАЛЮ КУЛЬТУРИ Й СПОРТУ «РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ» серед людей з інвалідністю, який буде проведений в наступному році, будуть зроблені доступні санвузли для людей з інвалідністю і доступна сцена…. 
РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ!...

Нравится